Hakkımızda

15.Yılımız, sizleri mutlu etmeyi varlık nedenimiz olarak görüyoruz.

Merhaba

2002 yılında TuruncuYeşil Bilişim adı ile kurulduk, 2006 yılında Marka başvurumuza olumsuz yanıt alınca adımızı TuruncuYeşil olarak değiştirdik

Bilişim sektöründe başladığımız zaman sektörün bu kadar büyük bir hızla gelişeceğini, yenileneceğini, dünya standartlarına ulaşacağını düşünmemiştik. TuruncuYeşil web ajans olarak tüm kurumsal firmaların,kamu kuruluşlarının taleplere cevap vermekteyiz.Doğru ve estetik tasarımlar ile firmanın internetteki yüzünü en iyi niteleyerek yansıtmak, firmanızı en iyi şekilde tanıtmaktayız.

2002 yılından itibaren şirket olarak hizmet vermeye başladık, en önemli prensibimiz kalıcı müşteri portföyü oldu,

TuruncuYeşil web tasarım ajansı olarak bir çok firma ile çalıştık, onlara tasarımlar hazırladık, logolarını yaptık, broşürlerini, kataloglarını yayınladık, hazırladığımız logoları TV, gazetelerde görmekten gururlandık.

Danışmanlık hizmetlerine 2006 yılında başladık, kurumsal kimlik çalışmaları ile birlikte danışmanlık hizmeti de vermeye başladık. 2006 yılında markamız olan TURUNCUYEŞİL'i aldık, böylelikle kurumsal yolculuğumuza çıkmış olduk. Müşterilerimiz konusunda hep seçici davrandık, onların da bizi özenle seçmesi için görsel ve işlevsel tasarımlar hazırladık. 2007 Yılında talepler doğrultusunda TuruncuYeşil serverlarını devreye aldık.

Sizle de çalışmak isteriz, buyurun misafirimiz olun birlikte size en uygun çözümü birlikte yaratalım.