Sosyal Medya

Firmanız artık her yerde...

Sosyal Medya'da yerinizi almaya hazır mısınız ?

Google Arama Motoruna Kayıtlarınızı yaptırdınız mı?

İşletmenizin web sitesi Google arama motoruna doğrulanmış şekilde eklenmelidir. Web sitenizin daha hızlı indekslenmesi sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlar. Web sitenizde iyileştirmeler yapmanız geekip gerekmediği konusunda gerekli çalışmaları yapıp sizi bilgilendireceğiz. Unutmayın arama motorlarının istediği yazılımlar sitenizde yoksa üstü sıralarda çıkmanız bir hayal olabilir

Google Aramalarında Haritalı Sonuçlar

Yapılan çalışmanın ardından google da İşletme adı ile arama yapıldığında arama sonuçlarında işletmeniz sağ tarafta harita bilgisi ile çıkacak ve işletmenize ulaşmak isteyen kişiler rahatlıkla yol tarifini alabileceklerdir.

Google Aramalarında Avantajlı olmak

Ürün ve hizmetlerinizi arayan kişilere yerel aramalar sayesinde Google da ilk sayfada görüntülenirsiniz. Sizin adınıza anahtar kelimelerinizi hazırlayarak optimizasyonun kalitesini arttırıyoruz.

Google Maps, Google Earth ve Google Places Firma Kayıtları

Google Haritalarda işletmenizin koordinatları belirlenerek kaydedilecek böylelikle tüm arama sistemlerinde rakiplerinize göre daha avantajlı olacaksınız.Daha önce hatalı yapılmış tüm kayıtlarında kaldırılması çalışması yapılarak oluşabilecek karışıklıklar önlenecektir

Google Plus Kurumsal Firma Kaydı

İşletmenize ait kurumsal Google Plus sayfası oluşturulacak,doğrulanmış Google Plus sayfanız sayesinde Google aramalarında işletmeniz sağ tarafta Google Plus sayfası bilgisi ile çıkacaktır. Google Plus sayfanıza ekeldiğiniz fotoğraflar, videolar ve yayınlar Google kalite kurallarına uygun olarak yayınlanması için gerekli çalışmalar yapılacaktır.

Yandex ve Bing Arama Motoruna Kayıt

Google'dan sonra Türkiye'de ve dünyada en çok kullanılan Yandex ve Bing arama motorları ile ilgili tüm çalışmalar yapılacaktır. Web sitenizin bu arama motorlarında daha hızlı indexlenmesi sağlanacaktır.

Yandex Haritalar ve Navigasyona Kayıt

İşletmenizin lokasyonu Yandex Haritalar ve Yandex Navigasyona eklenecek, Yandex üzerinden size ulaşmak isteyenler rahatlıkla işletme bilgilerine ve lokasyonuna ulaşabileceklerdir.

Sosyal Servislere Kayıt

İşletmeniz için Facebook lokasyon sayfası oluşturulacak. Foursquare, Twitter, Mekanist ve Yelp servislerine işletmenizin lokasyonu eklenecek.

Cep Telefonlarına Kayıt

iOS, Android, Nokia ve Windows tabanlı tüm cihazlarda işletmeniz artık görünür olacak.Google haritanız ister iPad olsun gerek iPhone olsun gerekse BlackBerry olsun cep telefonlarında da kullanılan haritalarda yer almaya ne dersiniz?